אודותינו

אתר משפחתונת הוקם למען ציבור ההורים בישראל. שפע המידע שיש ברשת לא פעם גורם לבלבול ולתחושה של חוסר אונים, החל משלב הכניסה להיריון ועד להתמודדות עם ילדים שמצויים בעיצומו של גיל ההתבגרות. בדיוק לשם כך החלטנו לאגד את המידע באמצעות סקירות, מדריכים, טיפים וכן ניוזטלר שמספק לכם כגולשים את הכלים והידע להתמודדות עם כל שלב – החל מהכניסה להיריון ראשון, לידה, גידול פעוטות וכן התמודדות עם אתגרים הנלווים לניהול מערכת משפחתית.

החזון שלנו הוא לספק בעבוכם כר פורה של ידע וכלים בהם תוכלו להיעזר בחיי היום יום, כל זאת מתוך מטרה להפוך להורים טובים אבל גם מאושרים. הורים מאושרים יכולים לספק לילדים שלהם חיים מאושרים, ואין מדובר בקלישאה. באמצעות הכלים אותם אנו מציגים לכם כאן כמו גם הסיוע המקצועי תוכלו גם אתם ליצור איכות חיים משופרת הלוקחת בחשבון גם את האתגרים וגם את הקשיים עמם כל הורה מתמודד – החל מהשלב הראשוני של הגעתו לעולם.

דרך המדריכים, טיפים כמו גם מאמרים אותם אנו מקפידים להעלות באופן תדיר ניתן ליצור יכולת אמיתית ליצירה של שינוי, חיזוק היכולת ההורית וכן קבלת מענה מדויק התואם את הצרכים של הורים כמו גם ילדים במאה ה 21.