היעד שלנו בסי קאי ראן להעניק את הנעל המושלמת לילדכם . 

אנו עומדים מאחורי הנעליים שלנו ב-100% ומעוניינים בשביעות רצונכם המלאה . אולם, אם מסיבה כלשהי אינכם מרוצים מרכישתכם ב- Seekairun.co.il, תוכלו להחזיר לנו נעליים שלא נעשה בהם שימוש, והם במצבם המקורי, ובאריזתם המקורית  בתוך 14 ימי עסקים מתאריך הרכישה ותקבלו זיכוי על עלות הנעליים, אנו מקזזים את עלויות המשלוח, עמלת ביטול עסקה לפי החוק .

* הזמנות שבוצעו בחנות הפיזית - מדיניות הביטולים בהתאם לחוק  . למידע בנושא ביטול עסקה 

אם פריט כלשהו מגיע אליכם ניזוק או פגום, או שהייתה טעות בהזמנה באשמתנו  אנו נשמח להחליף עבורכם את הפריט ולשלוח אותו ללא עלות, או לתת לכם החזר על עלות הרכישה.

להחלפות, החזירו בבקשה את הנעלים הלא מתאימות אלינו לחנות ( כתובת רשומה ע"ג החשבונית ) והזמינו מחדש ב- Seekairun.co.il. לדוגמה, אם רכשתם מידה לא מתאימה, החזירו בבקשה את הנעלים המקוריות וערכו הזמנה חדשה דרך Seekairun.co.il במידה המתאימה. אנו נזכה אתכם בתוך 10 ימי עסקים לאחר קבלת הסחורה.

להחזרת פריט, כתבו מהי הסיבה בצידה האחורי של חשבונית הרכישה שלכם, וצרפו אותו למוצר(ים) באריזתם המקורית ושלחו אלינו

אנו לא משלמים עבור דמי המשלוח להחזרות . 

אינכם מוצאים את חשבונית הרכישה שלכם? [email protected]  - כתבו אלינו ונשמח לעזור.

נעליים וסנדלים במבצע הינם ללא אפשרות זיכוי כספי אלא רק החלפה 

בכל שאלה או דאגה לגבי המוצרים והשירותים שלנו ניתן ללהתקשר אלינו אל 03.566.8000. שעות שירות הלקוחות הטלפוני שלנו הן א-ה 10:00-18:00

על מנת להבטיח שהחבילה שלכם תגיע בבטחה, אנא שלחו את ההחזרות שלכם בשיטה שניתן לערוך מעקב אחרי החבילה. כאשר נקבל אלינו את חבילת ההחזרה שלכם, אנו נעבד את ההחזר הכספי בתוך 10 ימי עסקים. אנא אפשרו עד שני מחזורי אשראי עד שתראו את ההחזר שלכם. סי קאי ראן מקבלים החזרות \ החלפות אך ורק של מוצרים שנרכשו דרך Seekairun.co.il .  

בברכה , צוות פרימיום בייבי | חברת בוסטר אנרגיה בע"מ