כן, יש לנו טבלת מידות הניתנת להדפסה עבור נעלי קאי ו- וsmaller (קישור לטבלת מידות).כמו כן, ניתן לראות טבלאות של מידות עבור smaller ונעלי הילדים של קאי בעמוד המידות (קישור) שלנו. ניתן למצוא גם קישור ישיר לטבלת המידות בכל דף מוצר.

היעזרי בעמוד ההשוואה (קישור) על מנת לראות איזה קולקציית נעליים היא הטובה ביותר עבורך. ברגע שאת יודעת מהו טווח המידות המתאים לך, כנסי לעמוד המידות (קישור) שלנו, בו תוכלי למצוא את מידות הנעליים ועצות למדידת רגל ילדך. זכרי למדוד את כפות הרגליים של ילדך לעיתים קרובות ואפשרי לו מקום לגדול- 0.5-1 ס"מ נוספים מומלצים כאשר בוחרים מידת נעליים- יותר מכך אם הילד ילך עם הנעליים עם גרביים עבות.

כפות הרגליים של הילדים גדלות מהר! מדדי כל חודשיים לפחות בשנת החיים הראשונה, וכל שלושה חודשים בגילאי שנה עד שלוש. לעולם אין לדעת מתי יעבור ילדך פרץ גדילה!

מגפי הsmaller שלנו עם הסוליות הרכות מגיעים במידות 0-6 חודשים, 6-9 חודשים, 9-12 חודשים, 12-18 חודשים ו- 18-24 חודשים. נעלי סדרת סי קאי ראן  זמינות במידות מלאות 3 עד 9 ומתאימות לאלו שכמעט הולכים או התחילו ללכת לאחרונה, כמו גם לעוללים עד גיל 3. שימו לב בבקשה שאם מידה מסוימת אינה זמינה כעת, המידה לא תופיע בחלונית הבחירה של המידות בעמוד המוצר.