יוצאים לטייל: כל היתרונות למשפחה בהשכרת רכב ליום

אם אתם מתכננים לצאת לטיול של יום אחד ומתלבטים האם לשכור רכב, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה היתרונות בהשכרת רכב ליום ומה חשוב לבדוק לפני שעושים את זה.

פתרון מושלם למשפחות גדולות

אם אתם משפחה גדולה ויש לכם רכב פרייבט רגיל, אתם יכולים להיות קצת בבעיה. ראשית, הנסיעה יכולה להיות מאד לא נוחה ואתם לא רוצים שהילדים שלכם ישבו בצפיפות גדולה מאחורה. זה כמובן יעכיר את האווירה ויגרום לכם להגיע לטיול עם הלשון בחוץ.

בנוסף, גם במידה ומדובר במשפחה יותר קטנה, עדיין אתם צריכים מספיק מקום לציוד שאתם רוצים לקחת אתכם. כשאתם שוכרים רכב ליום אחד אתם יכולים לקחת רכב גדול שיש בו מספיק מקום גם לבני המשפחה וגם לציוד שאתם צריכים לקחת אתכם מבלי שתצטרכו להיות מוגבלים. מדובר בשירות שיתאים במיוחד לטיולים ארוכים בתנאים שאתם לא רגילים אליהם, כמו טיול שטח למשל.

מתאימים את רכב לאופי של הטיול

כשאתם שוכרים רכב אתם יכולים להתאים את הסוג שלו לאופי של הטיול. אתם לא מתכוונים לצאת לטיול שטח עם טויוטה קורולה למשל, נכון? זה בדיוק היתרון של השכרת רכב ליום אחד. אם אתם יוצאים לטיול שטח אתם יכולים לקחת ג'יפ שמתאים בדיוק לסוג כזה של טיול. אמנם מדובר בהוצאה כספית לא קטנה ועם זאת, אתם יכולים להרשות לעצמכם לעשות טיול שעם הרכב הרגיל שלכם לא הייתם יכולים לעשות.

מצטרפים לחברים גם אם אין רכב

כמה פעמים קרה לכם שהחברים הזמינו אתכם להצטרף לטיול של שבת ואתם פספסתם את זה רק בגלל שאין לכם רכב. אין ספק שמדובר בסיטואציה מתסכלת, במיוחד כיום בעידן הטכנולוגי שהתמונות עולות מהשטח בפייסבוק או באינסטגרם ואתם צופים בהן בתסכול. ובכן, אין שום סיבה שתמשיכו לפספס טיולים וחוויות, תוכלו לשכור פשוט רכב ליום אחד ולצאת עם החברים שלכם לטיול שאתם כל כך רוצים לצאת אליו.

יוצאים לטייל: כל היתרונות למשפחה בהשכרת רכב ליום

לא צריך לנקות את האוטו

במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים, אתם ודאי מודעים לזה שאתם הולכים לחזור עם רכב מטונף, מלא בחול, אבק, שאריות אוכל, חטיפים ובעצם מה לא. במיוחד אם מדובר בטיול של שבת, קחו בחשבון שעם הרכב הזה תצטרכו לנסוע לעבודה ביום ראשון. זה בדיוק היתרון של השכרת רכב ליום אחד, אתם לא צריכים לדאוג לניקיון של הרכב ובטח לא לפתוח את השבוע בנסיעה לעבודה עם רכב מטונף ומאובק.

מה חשוב לבדוק לפני ששוכרים רכב ליום אחד?

הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק זה המחירים. בסופו של דבר, במיוחד אם יש לכם רכב פרטי בבית, אתם צריכים לוודא שההוצאה הכספית היא לא יותר מידי גבוהה. לכן, לפני שאתם ממהרים לסגור עסקה, בדקו את המחירים באתר yes please ולכו על האופציה שנראית לכם הכי משתלמת מכולן. קחו בחשבון שאתם צריכים גם למלא דלק, שזו גם הוצאה בפני עצמה.

בנוסף, בדקו מתי אתם צריכים להחזיר את הרכב, זה מאד מתסכל לחזור מטיול ארוך ולהחזיר את האוטו ממש באותו הערב. בחרו בחברה שמאפשרת לכם להחזיר את הרכב למחרת הטיול וללא עלות נוספת, זה ייתן לכם לא מעט אוויר. כמו כן, ודאו להיכן אתם צריכים להחזיר את הרכב, יש חברות שמאפשרות להחזיר את הרכב לסניף אחר ויש מצב שזה יהיה יותר נוח עבורכם.

לסיכום

אם אתם יוצאים לטיול של יום אחד אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשכור רכב. מעבר לעובדה שתוכלו לשכור רכב נוח ומרווח, אתם גם לא צריכים לדאוג לניקיון שלו לאחר הטיול.

נגישות