מביעים הערכה לצוות החינוכי: 5 רעיונות למתנות סוף שנה לגננות ולסייעות!

אירוע סוף השנה הגיע וכעת הגיע הזמן שאתם כהורים תתאגדו ביחד, כל זאת מתוך מטרה להוקיר ולהביע הערכה כלפי הצוות החינוכי שדואג ומלווה את הילדים לכל אורך השנה. אם עד לפני מספר שנים מתנות לצוות היו גנריות למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה אשר מגיע לידי ביטוי בשלל מתנות שאותן תוכלו להעניק, בכל תקציב. על מנת לסייע לכם, להלן חמישה רעיונות למתנות שכל גננת וסייעת ישמחו לקבל.

מארז שוקולד

מתנה שיכולה גם להביע הערכה כלפי הצוות החינוכי אבל גם להעניק פינוק משמעותי ובלתי נשכח יכול להתבצע באמצעות הזמנה של מארז שוקולד איכותי ומפנק. למעשה, דרך האתר של יער הקקאו ניתן לבצע הזמנה של מארז חגיגי שיכול להתאים באופן מושלם למעמד המרגש, כאשר מדובר במארז אשר כולל שפע של שוקולדים אשר נעשים בעבודת יד קפדנית ומבוססים על ריכוז גבוה של קקאו, כך שהצוות החינוכי מקבל מתנה שהיא גם בעלת אספקט קולינרי אבל גם מתוקה, כך שניתן לא רק להשקיע את הכסף בחוכמה אלא גם ליצור מענה שכל גננת וסייעת ישמחו לקבל.

סט מצעים

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות כולל הזמנה של סט מצעים מהודר אשר יכול להתאים באופן מושלם כמתנה. אם עד לפני מספר שנים מצעים היו גנריים למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה עם שלל של מצעים אשר יכולים להתאים באופן מושלם בעבור מתנה חגיגית ויוקרתית במסגרת חגיגות סוף השנה. כאן תוכלו למצוא מדריך אשר מסביר כיצד לבחור את סט המצעים האיכותי ביותר, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית משתלמת אשר תניב לכם את היכולת לפנק את הגננות במתנה מקורית ושימושית מאוד.

 

 

מחברת השראה

אם אתם רוצים לפנק את הצוות החינוכי במתנה בעלת אלמנט שהוא רגשי, אפשר ואף רצוי לבצע בעבורם הזמנה של מחברת השראה אשר כוללת מגוון רחב של משפטים אשר מעצימים ומחזקים את הדימוי והביטחון העצמי, כמו גם מאפשרים לכתוב ולהביע את הרגשות בכתב. בחנויות הספרים ניתן לבצע רכישה של מחברת השראה במחיר עלות נוח לכל כיס, כאשר רצוי להוסיף גם הקדשה אישית אשר תשדרג עוד יותר את המתנה המרגשת הזאת.

לוח שנה

לוח שנה אשר מורכב מתמונות של הגננות ביחד עם הילדים או לבדן מהווה דרך מצוינת לפנק את הצוות המקצועי וליצור מתנה שהיא בעלת אספקט רגשי משמעותי. ברחבי הרשת תוכלו להכין בעצמכם לוחות שנה עם הדפסה אשר מתבצעת על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום ואשר שולחת לכם את לוח השנה עד הבית, כל זאת כחלק מיצירה של מתנה מיוחדת במינה שיכולה להתאים באופן מושלם כמתנת סוף שנה

סינר עם הדפס

מתנה מקורית וגם מיוחדת מאוד בעבור הצוות החינוכי של הגן כולל הזמנה של סינר עם הדפס, כאשר אפשר להדפיס את התמונה של הילדים ביחד עם הגננות או לחילופין לבחור בכיתוב, כל זאת מתוך מטרה ליצור בעבור הצוות החינוכי מתנה שהיא גם פרקטית מבחינת התפעול השוטף של הגן, לצד הקדשה אישית שיכולה מאוד לרגש את הצוות בעקבות החשיבה על הפרטים הקטנים.

לסיכום

אירוע סוף השנה בגן מהווה הזדמנות מצוינת להודות לצוות המקצועי על העבודה הקשה במשך כל ימות השנה. הסקירה אותה הצגנו לכם כאן תאפשר לכם לא רק להשקיע את הכסף בחוכמה, אלא גם להפתיע את הצוות החינוכי במתנה שהיא מקורית, איכותית ופרקטית.

נגישות