תוספי תזונה לכל המשפחה: איזה תוספים אתם חייבים להכניס הביתה?

תוספי תזונה לכל המשפחה

בשנים האחרונות המודעות לגבי ההשפעה החיובית של תוספי תזונה למבוגרים אבל גם לילדים נמצאת במגמת נסיקה, לא מעט בזכות חברות מובילות אשר הצליחו לפתח תוספים ייעודים וטבעיים לחלוטין בעבור מגוון רחב של מצבים רפואיים לצד יצירת אורח חיים בריא הכולל את חיזוק מערכת החיסון, פעילות הלב ועוד. למעשה, אם אתם רוצים לספק לכם ולבני המשפחה יכולת לשמור על הבריאות באופן טבעי וללא תופעות לוואי, רכישה של תוספי תזונה ייעודים מהווה הזדמנות מצוינת ליצור שינוי מבפנים ומבחוץ.

רכישה של תוספי תזונה לכל המשפחה – קל ופשוט יותר מאי פעם

אם עד לפני מספר שנים רכישה של תוספי תזונה הייתה מוגבלת למדי בשל מיעוט של חנויות, כיום נרשמת פריחה עצומה בתחום, וזאת בשל פתיחה של חנויות מובילות אשר מאפשרות לכם לבצע את הרכישה של התוספים באחריות מלאה ומבלי לצאת מהבית. כך לדוגמה, חנות טבע בה יש תוספים לכל המשפחה במחיר מצוין ועם שימת דגש על מענה מדויק לצרכים שלכם היא טבע בריא. הפלטפורמה האינטרנטית של החנות קלה מאוד לניווט ומעבר למחירים המעולים כל תוסף תזונה נבחר בקפידה ועובר בדיקות מחמירות בשביל להבטיח את תדירות השימוש.  על מנת לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר בעבור כל בני המשפחה, להלן סקירה אודות תוספים שאותן אתם חייבים להכניס לבית:

אומגה 3

אומגה 3 הוא הכוכב הבלתי מערוער של תוספי התזונה, לא מעט בשל הוכחות מבוססות מחקר שמצאו כי לתוסף זה יש יתרונות בריאותיים משמעותיים. אומגה 3 הן למעשה קבוצות של חומצות שומן החיוניות לגוף. הגוף לא יכול לייצר את החומצות הללו בעצמו אלא רק דרך המזון כמו למשל דגים, שמן קנולה ואגוזים או נטילה של תוסף תזונה המבוססים על שמן דגים. חומצות אלו מסייעות לפעילות התקינה של הלב ואפילו שיפור תפקוד המוח, בייחוד בעבור ילדים ומבוגרים המאובחנים עם הפרעות קשב וריכוז מאחר וחומצות אלו נמצאו בשורה של מחקרים כבעלות אפקט משמעותי על התפקוד המוחי.

ויטמין C

תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של ויטמין C הוא אחד מתוספי התזונה החשובים ביותר לילדים כמו גם למבוגרים בשל ההשפעה החיוביות שלו בכל הקשור לספיגה מוגברת של ברזל וסידן, מסייע בהתמודדות נגד דלקות כמו גם תומך בתהליכים ביולוגיים רבים. חשוב לציין כי בכמעט כל הפירות כמו גם הירקות יש ריכוז גבוה של הוויטמין הזה, אולם בשביל להוביל לריכוז גבוה של הוויטמין בגוף נדרש להוסיף גם ויטמין C, בהתאם למינון המצוין על גבי התווית.

12B

תוסף תזונה 12B הוא תוסף תזונה אידיאלי בעבור מבוגרים כמו גם ילדים מאחר ומחסור עשוי להוביל לאנמיה וכן הפרעות קוגניטיביות כמו למשל חוסר. מדובר ברכיב תזונתי שאותו הגוף לא יכול לייצר באופן עצמאי ועל כן באמצעות בדיקת דם פשוטה אפשר לעלות על מחסור בוויטמין הזה ולהשלים אותו באמצעות תוסף תזונה ייעודי, אותו נוטלים באופן יומיומי ובעל ריכוז גבוה מאוד של הוויטמין הזה לצד מינרלים נוספים שמסייעים לטובת הפעילות התקינה של הגוף גם בעבור מבוגרים ובוודאי בעבור ילדים.

ויטמין D

ויטמין D  הוא ויטמין שהגוף מייצר באופן עצמאי, כאשר התפקיד המרכזי שלו הוא לסייע בבניית העצמות כמו גם הגנה על מערכת הנשימה, כלי הלב והמוח. למרות היותה של ישראל מדינה שטופת שמש, מחקרים שנערכו מטעם קופות החולים מצאו כי לאוכלוסייה הכללית – מבוגרים וילדים כאחד קיים מחסור בוויטמין, בעקבות חוסר חשיפה לשמש המתרחש על רקע של חשש מפני סרטן העור. על כן, נטילה של תוסף תזונה בדמות ויטמין D נחשב לאפקטיבי מאוד לטובת התגברות על המחסור וקבלת היתרונות הרבים המיוחסים לו.

לסיכום

כהורים שרוצים לדאוג לטוב ביותר בעבור הילדים שלכם, אין ספק כי רכישה תוספי תזונה אונליין דרך חנות מוכרת היא דרך אידיאלית לטובת יצירת אורח חיים בריא, מאוזן ובעל הגנות בריאותיות משמעותיות, כפי שניתן להבחין בשורה של מחקרים שמצאו כי לתוספי התזונה אותם ציינו כאן במדריך יש חשיבות עצומה מבחינה בריאותית אבל לא פחות גם נפשית, ושכלית.

 

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות