הורים, לקיחת משכנתא זה לא צחוק. כך תעשו את זה בחוכמה בליווי חכם משכנתאות

לקחת משכנתא תמיד מהווה מאורע גדול ומשמעותי, אך כאשר יש ילדים בתמונה (כולל ילדים עתידיים), נדרשים לקבל החלטות מושכלות בצורה הרבה יותר משמעותית. שנסביר? אם לא נצליח לישון בלילה כיוון שנחשוש מהקושי להחזיר את המשכנתא, הילדים יחושו בכך. אם תשלומי המשכנתא יובילו לקשיים פיננסיים, נתקשה להעניק לילדים שלנו כל מה שהם ראויים לו. אם נתקשה לקחת משכנתא, נאלץ שוב לעבור דירה (ושוב להוציא את הילדים מהמסגרות) וכדומה. כיצד אם כן ניתן לקחת משכנתא בצורה בוגרת ואחראית, בצורה שתתמוך בחיי משפחה בריאים, רגועים וכלכליים? יש לא מעט פתרונות, אך אם נבקש לתמצת, נציין שבכל הנוגע ללקיחת משכנתא חשוב להתנהל לצד גוף מוכר, אמין וכמובן מקצועי.

אינספור גורמים שדורשים התייחסות מקצועית

לקיחת משכנתא היא התחייבות כלכלית רצינית. מדובר בהתחייבות שמשפיעה על התחושות בבית, על היכולת לסגור את החודש, על היכולת לחיות את רמת החיים הרצויה וכדומה. מכאן שאם מבקשים לקחת משכנתא, יש להבין כיצד ממנפים את המצב של המשק ואת התחרות הרבה של הבנקים למשכנתאות. יש להבין כיצד ניתן להוזיל באופן ניכר את הריבית (זה בהחלט אפשרי). יש להבין כיצד ניתן למזער את שיעור המימון שמשפיע באופן ישיר על גובה הריבית. יש להבין איזה סכום של לקיחת משכנתא אין לעבור. יש להבין איזו תקופה בשנה עדיפה מבחינת סגירת משכנתא וכדומה. מכאן שאם נבקש לקחת משכנתא בצורה שתתמוך במצב המשפחתי כלכלי, נדרשים להתנהל כאנשים בוגרים – כהורים לילדים. מוזמנים להכיר את חברת חכם משכנתאות. מדובר בחברה שמסייעת להשיג סיוע מקצועי ששם את טובתכם הפיננסית בראש סדר העדיפויות, ואכן יש לכך תוצאות כלכליות.

 

 

אינכם מומחים בתחום? היעזרו בחברת חכם משכנתאות!

אומנם אנשים נדרשים לקחת רק משכנתא אחת, אך כאמור מאחוריה יש שורה של שיקולים משמעותיים. עידו עוז, בעלי חברת "חכם משכנתאות", מסביר שעל מנת להשיג משכנתא בתנאים הטובים ביותר, נדרשים לקבל מספר החלטות מושכלות. יש להבין איזה סכום אידאלי לקחת. יש להבין האם משקיעים את סך הסכום שעומד לרשותכם בנכס, וזאת כדי כדי למזער את הגובה של המשכנתא (לא תמיד זה חכם). יש לערוך סקר שוק כדי להבין היכן הכי מומלץ לקחת משכנתא. יש להבין איזה מסלול ריבית הכי משתלם נקודתית עבורכם (יש ריבית פריים, ריבית משתנה וכדומה). חשוב להבין כיצד עומדים על המשמר כדי לנצל שינויים אישיים ושינויים שחלים במשק לטובת מינוף המצב. יש להבין לאיזו תקופה מומלץ לפרוס את המשכנתא (אם כדי שתזכו לשלם מידי חודש סכום מינימאלי ואם כדי להחזיר את ההלוואה כמה שיותר מהר) וכדומה.

לא מהמרים – הולכים על בטוח

לצד כל מה שכבר נאמר, גם יש לבחון היטב את המצב הפיננסי האישי של כל משפחה, ובעתיד יש לשקול לעשות מחזור משכנתא. עתה כאשר הרבה יותר ברור שמאחורי כל לקיחת משכנתא עומדים שלל שיקולים, אילוצים ומשתנים כלליים ואישיים, מתחיל להיות ברור עד כמה הכוונה מקצועית הכרחית. חברת "חכם משכנתאות" פעילה בתחום לאורך 8 שנים ולצידה אינספור לקוחות מרוצים. החברה מתמחה בכל מה שנוגע לייעוץ והכוונה בתחום. "חכם משכנתאות" מתמחה בליווי לקוחות שמבקשים לקחת משכנתא חדשה, בליווי לקוחות שמבקשים להטיב את התנאים הנוכחיים ע"י מחזור משכנתא ואף מתמחה בליווי לקוחות שמבקשים לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות. על ההצלחה המשמעותית של החברה מעידים לא רק לקוחות סטנדרטיים, אלא גם לקוחות שהתמודדו עם תיקים מסובכים, כגון הוצאה לפועל. שנסכם? אם העתיד שלכם כמשפחה חשוב לכם, אם מבקשים לזכות בתנאים הטובים ביותר ובעתיד כלכלי בטוח, מוזמנים להרוויח מייעוץ אישי של יועצי החברה. יועצים שידועים באכפתיות כנה ממצבו של כל לקוח, בבקיאות מרשימה בתחום ובאמינות מלאה.

נגישות