5 לוקיישנים מושלמים לצילום תמונה משפחתית

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא צילום משפחתי המתבצע באמצעות יצירת קשר עם סטודיו לצילום. למעשה, הטרנד מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של זמן איכות ביחד עם הילדים וכן תמונות שמהן ניתן להפיק אלבום יפהפייה שיישאר לטובת מזכרת מדהימה. זאת ועוד, משפחות רבות מעלות את התמונות לרשתות החברתיות ומשתמשות בפלטפורמה הזו לטובת שליחה של הזמנות ליום הולדת, לוח שנה או ברכות חגיגות לחגים. אם גם אתם רוצים להצטרף לטרנד שכבש את ישראל, להלן חמישה לוקיישנים מושלמים לצילום של תמונות משפחתיות – בהרכב מלא:

חוף הים

ארגון של יום צילום משפחתי יכול להיות מאחד ומגבש ועל כן לוקיישן נהדר לצורך קיום הצילומים יכול להתבצע בחוף הים הקרוב למקום המגורים שלכם או בחוף מבוקש כמו למשל חוף דור, חוף הבונים, חוף מכמורת וכן חופי תל אביב אשר מהווים רקע מרהיב בעבור צילומי משפחה. שימו לב כי צילום בחוף הים מחייב קודם כל בדיקה של מזג האוויר וכן הגעה מוקדמת, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של צילומים יפהפיים וקלילים על רקע חופי הים התיכון.

יער

מדינת ישראל אומנם מדינה צפופה בבנייה אך גם בעלת לא מעט שטחים פתוחים בדמות יערות שבהם ניתן לקיים יום צילומים בלתי נשכח. צילום ביער הוא טרנד בפני עצמו, הן בשל העוצמות של היער והן בשל היותו לוקיישן מיוחד. אפשר לארגן את כל המשפחה ליום כיף ביום שישי שבו תוכלו לצלם ואפילו להכין פיקניק משפחתי לטובת הצילומים. ברחבי הרשת תוכלו לקבל השראה לטובת הפקה של יום צילום ביער, כל זאת מתוך מטרה לנצל את אוצר הטבע הזה לטובת צילומים משפחתיים.

 

מגרש כדורגל

דרך מקורית ליצור צילומי משפחה שיגרפו מחמאות ואף ישקפו את האהבה המשפחתית לספורט ובפרט כדורגל יכולה להתבצע באחד ממגרשי הכדורגל בנתניה, תל אביב, חיפה או באר שבע. שימו לב כי צריך לתאם מראש את ההגעה ולוודא כי באותו זמן לא מתקיים אימון של אחת מהקבוצות, כאשר הזמן לצילום הוא מוקצב ועל כן צריך לנצל כל רגע בשביל ליצור את הצילומים המיוחדים שאותם אתם רוצים להפיק לכבוד המפגש המשפחתי.

חרמון

צילומי משפחה בחורף הם הזדמנות מצוינת לטובת הפקה של צילומים באתר החרמון. השילוב של שלג, הרים ומשפחה מאושרת המצטלמת על הרקע הזה הופך את אתר החרמון ללוקיישן מושלם שיהפוך את הצילומים שלכם לא רק ליפים בצורה בלתי רגילה אלא גם לחוויה משפחתית מהנה, כל זאת בזכות שהות באחד האתרים היפים בישראל.

ים המלח

ים המלח נחשב ובצדק לאתר מועדף לצילומים, וזאת בשל הנוף עוצר הנשימה לצד גבישי המלח שהופכים כל צילום לבלתי נשכח. יום צילומים באזור מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור ביחד עם בני המשפחה חוויה המשלבת בין גבישי מלח ואתרים יפהפיים לצילום לבין בילוי משפחתי המשלב גם בוץ ואלמנטים המזוהים עם ים המלח, כאשר התוצר הסופי ללא ספק ישביע רצון בזכות החשיבה מחוץ לקופסא אבל גם בזכות היכולת להפיק צילומים באחד מפלאי תבל.

לסיכום

הפקה של יום צילום משפחתי מהווה הזדמנות מעולה לגיבוש ויצירה של זמן איכות. מדינת ישראל היא מדינה יפהפייה ועל כן נצלו את ההזדמנות להפיק את יום הצילומים שלכם באחד מהלוקיישנים אותם ציינו כאן בסקירה, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקבלת תוצרים שגם ישקפו את הערכים שלכם כמשפחה אבל גם יאפשרו לכם לצאת מהקופסה ומשגרת היום יום לטובת צילום. בכך, תוכלו גם אתם להצטרף לטרנד שסחף את המשפחות כאן בישראל, כחלק מיצירה של מזכרות לכל החיים.

נגישות