עיצוב חדר שינה להורים: כך יוצרים אווירה רומנטית מושלמת

חדר השינה הוא החדר החשוב ביותר בכל בית, וזאת בשל העובדה כי אנו שוהים בו זמן רב לטובת מנוחה כמו גם יצירת אינטימיות. חדר השינה משקף את מצבנו הרגשי ולכן בתהליך העיצוב, חשוב מאוד ליצור אווירה רומנטית שלא רק תחזק את מערכת היחסים שלכם אלא גם תאפשר לכם להרגיש בנוח, במרחב הכי בטוח בבית. כיצד תוכלו ליצור אווירה רומנטית מושלמת במינימום מאמץ? בדיוק לשם כך החלטנו לאגד את כל הטיפים שיסייעו לכם ליצור חדר שינה שנראה ממש כמו מלון בוטיק מפנק. מוכנים? בואו נתחיל!

תלייה של תמונות

לא משנה כמה תשקיעו בעיצוב של החדר, לקירות יש חשיבות עצומה מבחינת התחושה וכן יצירת אווירה רומנטית והרמונית. תמונות רומנטיות לחדר השינה יעשו הבדל גדול הן מבחינה חזותית אבל גם מבחינת המסר אותו אתם רוצים להעביר באמצעות הלבשה של קירות. בשביל לא להעמיס יתר על המידה, רצוי לבחור בקיר מרכזי ועליו לתלות את התמונות, כך שיהיה לכם מוקד משיכה בדיוק כאשר אתם נכנסים לחדר. אם מדובר בחדר שינה קטן יחסית, רצוי לבצע רכישה של מספר תמונות קטנות  ולשלב אותן כקולאז' על הקיר, כל זאת מתוך מטרה להעצים את התחושה בחלל באמצעות תמונות שמתקשרות עם האווירה אותה אתם רוצים ליצור.

שילוב של נרות

חלק משמעותי בתהליך של עיצוב כולל לא רק את האלמנט החזותי אלא גם את האלמנט החושי. הריח הוא גורם שמשפיע מאוד על רמת האינטימיות והתשוקה שלכם, ועל כן פיזור של נרות בחדר מהווה דרך מצוינת ליצור אווירה רומנטית שתכניס אתכם לאווירה. אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של נרות הייתה מוגבלת למדי, כיום בזכות פתיחה של חנויות רבות ניתן לבצע רכישה של נרות בהתאמה אישית הן מבחינת הגודל והן מבחינת הריח. אל תחששו להתנסות במספר ריחות שונים, עד שתמצאו את הריח שמדויק לטעם האישי שלכם. מעבר לכך, רכישה של נרות מעוצבים מהווה דרך מצוינת ליצור אלמנט חזותי יפהפייה שישלים את תמהיל העיצוב של החדר.

מצעי טקסטיל איכותיים

כאשר אתם נכנסים למלון, הדבר הראשון והבולט ביותר הוא כמובן המיטה. על מנת ליצור מיטה סקסית ורומנטית במיוחד כל מה שצריך לעשות הוא להשקיע ברכישה של מצעים איכותיים. עדיף לבחור במצעים לבנים שגם משדרים טוהר אבל גם ניקיון שהוא חשוב מאוד בחדר שינה, במקום מצעים צבעוניים עם הדפסים שעלולים לשדר ילדותיות במקום אינטימיות. השקיעו במצעים איכותיים כמו גם בכיסוי מיטה אותו מניחים ממש בסוף המיטה, כל זאת כחלק מיצירה של מיטה מעוצבת ומפנקת במיוחד.

עיצוב חדר שינה להורים: כך יוצרים אווירה רומנטית מושלמת

תאורת לדים

התאורה משפיעה גם היא על האווירה בחדר ועל כן במקום לבצע רכישה של גופי תאורה, מומלץ לרכוש לדים אותם ניתן לתלות מעל המיטה ובכך ליצור חדר אינטימי ורומנטי, ממש כמו בסרטים בהוליווד. העלות של תאורת לד היא נמוכה מאוד ולמעשה ניתן להזמין אותה במגוון רחב של צבעים – החל מאור צהוב ועד אורות צבעוניים. מאחר ומדובר בחדר שינה, העדיפו לבחור בתאורה רכה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של חלל מעוצב ואינטימי שאינו כולל שימוש בתאורה נרחבת, כמו תאורת תקרה.

לסיכום

עיצוב של חדר שינה רומנטי אינו דורש הוצאה כספית אדירה. כל מה שצריך הוא לתלות תמונות, להשקיע במצעים וכן ליצור אווירה נעימה באמצעות מפיצי ריח בדמות נרות – ויש לכם חדר שינה שממנו לא תרצו לצאת. על מנת לקבל השראה, היכנסו לעמודים של מובילי דעת קהל בתחום עיצוב הפנים וכן עמודים רשמיים של מלונות יוקרתיים, כל זאת מתוך מטרה ליצור חדר שינה שישקף את טעמכם האישי אבל גם יכניס אתכם לאווירה סקסית, רומנטית ומגבשת.

נגישות