לוקים אופנתיים לילדים: איך משלבים נעליים כחולות באאוטפיט?

אם עד לפני מספר שנים קולקציות לילדים התבססו לרוב על צבעים מונוכרומטיים כמו שחור, אפור ולבן, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה אשר במסגרתו נעשה שימוש בצבע, לטובת הקפצת הלוק. מאחר ומדובר בילדים, השמיים הם הגבול מבחינת הלוקים אבל גם מבחינת ההנעלה שיכולה להקפיץ את הלוק ולהפוך אותו לשיקי ובלתי נשכח. דרך נהדרת לעשות זאת היא באמצעות רכישה של נעליים כחולות שיכולות לחולל את ההבדל בין לוק סתמי לבין לוק גורף מחמאות. איך משלבים נעליים כחולות באאוטפיט של הילד? להלן מספר עצות:

תכנון מראש

כאשר אתם מלבישים את הילד/ה חשוב לבצע תכנון מראש של הלוק הסופי, מתוך מטרה לייצר מראה הרמוני אבל גם תואם את הגיל. מאחר ונעל כחולה היא נעל בעלת אמירה מבחינה עיצובית אבל גם מבחינה של צבע, תכנון מראש של לוק המשלב נעל כחולה גם חוסך לכם זמן התארגנות וגם מאפשר לכם לבנות את הלוק המוצלח ביותר בעבור הילד.

לוקים אופנתיים לילדים: איך משלבים נעליים כחולות באאוטפיט?

קבלת השראה

הרשתות החברתיות מהוות דרך נהדר לקבל השראה לגבי שילוב של נעליים כחולות בלוק בעבור ילדים. אם אתם חוששים מפני השלוב של הכחול, דרך תמונות של ילדים אחרים ניתן לקבל השראה וגם ביטחון לשילוב של צבע עז, באופן שמשתלב באופן מושלם עם הסגנון האישי של הילד/ה שלכם.

משחק של צבע

מאחר והצבע הכחול הוא צבע בולט, משחק של צבעים הוא חלק הכרחי מהיכולת ליצור לוק שיקי. שילוב בין צבע שחור לבין הצבע הכחול הוא שילוב מנצח שתמיד עובד אבל ישנם שילובים נוספים כמו למשל חולצת פסים בצבע כחול לבן ביחד עם ג'ינס ונעל כחולה, שילוב קלאסי שיעבוד בצורה מושלמת בעבור כל אירוע. זכרו כי בסופו של דבר משחק של צבע הוא מורכב אבל כאשר מתנסים, ניתן בהחלט להרכיב לוקים יפהפיים.

יצירתיות

מאחר ומדובר בהלבשה של ילדים, יצירתיות יכולה להגיע לידי ביטוי באמצעות שילוב של נעליים בצבע כחול גם כאשר זה נדמה לכם כצבע חזק ועוצמתי מדי. אל  תחששו להפגין יצירתיות ולשלב בין מספר צבעים ביחד לצד צבעים מונוכמרטיים כמו צבע שחור/לבן, מתוך מטרה "לשבור" את הצבעים הבהירים יותר באמצעות צבעים כהים כמו הצבע הזה.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן תוכלו גם אתם ליצור לוק מנצח ובלתי נשכח שמשלב בין הצבע הכחול לבין סגנון אישי של הילד שלכם. אל תחששו להתנסות, לנסות שילובים שונים וכן לקבל השראה דרך עמודים ברשתות החברתיות. בכך, תוכלו ליצור בעבור הילד/ה לוקים יפהפיים שגם יגרפו מחמאות וגם יהפכו את המלתחה של הילדים למלתחה מגוונת המשלבת בין צבעים וכן נותנת דגש לצבע שתמיד משתלב טוב – בייחוד בעולם הנעליים שהינו עולם מפותח ובעל פוטנציאל להקפיץ כל לוק.

נגישות