אימא טרייה: אילו תכשיטים כל אימא חדשה צריכה

לידה היא שיאו של תהליך ארוך ומאתגר בסופו ההורים מקבלים מתנה לחייהם. הצטרפות של ילד או ילדה לתא המשפחתי היא הזדמנות מעולה לרענן את קופסת התכשיטים, אבל איזה תכשיטים כל אימא חדשה צריכה ואיך נעזור לה לבחור אותם? הינה המדריך המלא.

היתרונות של תליוני ילדים

תכשיט החובה לכל אימא חדשה הוא כמובן תליוני ילדים עדינים ויפים שאותם ניתן להשיג בגוונים של זהב אדום, לבן וצהוב. עם מידות קלאסיות של 15.5 ס"מ ורוחב של 11.54 ס"מ, אלו תכשיטים שמחמיאים לגוף וקשה להישאר אדישים אליהם.

תליוני ילדים מתאימים לאימהות חדשות כי היא מתכתבים עם החיים האישיים שלהן. אין עוד הרבה תכשיטים שבאמצעות צפייה בהם ניתן להבין מה המסר שאותו האימא מנסה להעביר, בעיקר בתקופה הרגישה של אחרי הלידה. יתרה על כך, תליוני ילדים אלו מחמיאים לכל מבנה גוף של נשים לפני ואחרי לידה ואפשר גם לשלב אותם עם סגנונות לבוש מועדפים.

מה לגבי טבעות ושרשראות?

כמובן שאפשר ללכת על בטוח בעזרת ריענון קופסת התכשיטים בדגמים קלאסיים. סביר להניח שאחרי הלידה כל אימא תרצה להתפנק ולכן אין כמו טבעות ושרשראות. אלו דגמים קלאסיים של תכשיטים, שאותם ניתן להתאים לטעם האישי של מקבלת המתנה.

איך יודעים שמקבלת המתנה תאהב את התכשיט שקונים לה?

טבעות ושרשראות יכולות להשתלב עם סגנון הטיפוח והלבוש הקיים של אימהות אחרי לידה. בכל מקרה של דילמה והתלבטות בשאלה איזה תכשיט ספציפי מתאים לה, ניתן להתייעץ עם חברות או לשאוב השראה מקופסת התכשיטים הקיימת.

אם למשל מדובר על מישהי שבדרך כלל עונדת רק תכשיטים שמיוצרים מזהב לבן, סביר להניח שנרצה להמשיך את הקו הזה גם עם טבעות ושרשראות. מנגד, יכול להיות שנעדיף טבעות ושרשראות מזהב צהוב או שילוב של אבני חן מיוחדות.

מהו צמיד זהב לתינוקות?

קטגוריה אחרת לגמרי של תכשיטים שאותם כל אימא חדשה צריכה היא כמובן זו שכוללת בתוכה את צמיד הזהב לתינוקות. זהו צמיד שמתאים בעיקר לתינוקת קטנה שמצטרפת למשפחה, כי לפי המסורת המרוקאית ניתן להעניק לה אותו עם חריטה וכמזכרת לכל החיים.

הצמיד מגיע בדרך כלל עם זהב 14 קראט וברוחב של 3 מ"מ. כמו כן, ניתן להזמין אותו בהתאם לגיל ולהעניק אותו רק ביום הולדת שנתיים או שלוש. בכל אחד מהמקרים האלה, מקבלים אחריות ארוכת טווח על הצמיד והוא גם בטיחותי לחלוטין לשימוש אצל תינוקות.

מתי כדאי לחדש את התכשיטים הקיימים?

לאימהות טריות אין הרבה זמן לעשות בעצמן את הסידורים השונים של הבית והמשפחה. מצד שני, הן כן יוצאות מהבית ואחרי תקופה מסוימת גם מבלות עם התינוק במרכזי הקניות, בבתי הקפה או בביקורים אצל חברים ומשפחה. לכן, יכול להיות שאותן אימהות ירצו לצאת החוצה עם תכשיטים שנראים טוב.

כאן הפתרון הוא לתאם חידוש של התכשיטים הקיימים ולעשות את זה בהפתעה. בני זוג שרוצים להפתיע את האישה שלהם יכולים לקחת את התכשיט שהיא אוהבת מתוך הקופסא, להביא אותו לחידוש ולהחזיר אותו מבריק ונוצץ. זה לא רק דרך טובה לפנק את האימא הטרייה ולחסוך בהוצאות, אלא גם אופציה לשימור תכשיטים שיש להם ערך נוסטלגי.

נגישות