אידיאלי לעסקים קטנים ובינוניים – הורים? להלן כל הסיבות להעביר את העסק שלכם למחשוב ענן

לעסקים מגדלים שונים, מתאימים סוגי פתרונות מחשוב שונים. לרוב, מערכות ERP מוכרות בהקשר של ארגונים גדולים יחסית. אך מסתבר שגם עסקים קטנים ובינוניים יכולים ליהנות מכלי רב עוצמה זה. כיצד? באמצעות מערכת "SAP בענן". מהו ERP? מה מיוחד ב-SAP בענן? ומדוע כדאי לכם להעביר את העסק שלכם למחשוב ענן?

ERP כעמוד התווך של העסק

אם אתם הורים בעלי עסק קטן או בינוני, אתם בוודאי מכירים את האתגר הקבוע של ניהול העסק. מאיזה היבט? מכל ההיבטים ובמקביל! אז עבור נושא X מצאתם תוכנה אחת שפותרת זאת. עבור Y תוכנה אחרת וכן הלאה. עם הזמן, נוצר אוסף של תוכנות, אשר כל אחת מהן עולם מיוחד בפני עצמו. תוכנות אלה עשויות לדרוש תשלום עבור רישיונות התוכנה הנפרדים. כל תוכנה כזו דורשת גם עדכונים מדי פעם ועשויים להתרחש סביבה תקלות ולהתגלות באגים. בסך הכל, בעסקים רבים תשתיות המחשוב הופכות בהדרגה לתסבוכת לא נעימה ולא פשוטה לניהול. באמצעות מערכת sap בענן, ניתן לקחת צעד גדול לעבר הפתרון לכך. זאת, מאחר שמדובר בפתרון ERP וגם בשרות ענן.

כל אחד מהיבטים אלה מספק יתרונות חשובים בפני עצמו ושניהם ביחד משתלבים מצוין! ERP הוא ראשי התיבות Enterprise Resource Planning. מדובר בתוכנה או שרות ענן, אשר מסייעים לנהל פעילות עסקית במרוכז. תודות לכך, מתקבלת התייעלות בעסק, מצמצמים כפילות ומצבים של נפילה בין הכיסאות. גם המידע וגם התהליכים העסקיים, מטופלים בצורה אינטגרטיבית, במקום מרכזי אחד. בכך, מערכת ה-ERP הופכת להיות עמוד התווך של העסק בפעילותו השוטפת.

 

 

אז מדוע כדאי לעבור למחשוב ענן?

מחשוב ענן מוסיף לכך יתרונות רבים. ראשית, במקום בעלות על תשתיות מחשוב פנימיות בעסק, הוא מאפשר להחליף לפחות את חלקן, בשכירת שירותי ענן מרוחקים. זהו מודל עבודה נוח יותר. בנוסף, מחשוב ענן מספק גמישות רבה מאוד באופן צריכת השרות ומאפשר לעבוד מכל מקום ומכל מכשיר. מחשוב ענן חוסך לעסק במשאבים, אשר ניתן כעת להפנות ליעדים חשובים אחרים. הוא גם משפר שרידות עסקית, מאחר שפגיעה בתשתיות המחשוב בעסק עצמו, לא פוגעת בשרות הענן המרוחק. השילוב של ERP עם מחשוב ענן, הוא בין הדברים אשר איפשרו להציע מערכות אלה, גם לעסקים בגודל בינוני ואפילו קטן. למעשה, זהו יתרון עסקי חשוב במיוחד של שירותי הענן באשר הם. היכולת לשכור בעלות סבירה, דבר מה שמתחרים גדולים מפעילים בעזרת תשתיות פנימיות יקרות. בכדי לחדד ולהמחיש זאת – אפילו שירותי עיבוד נתונים של מחשב על (שהוא מערכת יקרה במיוחד), זמינים כיום כשירות ענן!

היתרונות של SAP לעסקים

SAP בענן הוא פתרון ERP מתקדם, אשר מציע סקלאביליות גבוהה וגם אחסון מהיר וגיבוי בענן. יש עסקים אשר מתלבטים לגבי מחשוב ענן, במיוחד מערכות גדולות נוסח ERP, משיקולי ביצועים. האם הצורך לתקשר מולן דרך האינטרנט, לא יאט את העבודה? עם ספק ושרות איכותיים כמו במקרה זה, אין סיבה שלא תיהנו מביצועים גבוהים. כמו כן, אבטחת המידע של השרות היא הדוקה ומוקפדת. כך שתוכלו להיות רגועים גם מהיבט חשוב זה. SAP בענן זמין בעלות של החל מ-$50 לחודש. המעבר אליו משרת פיזי הוא "חלק" ומהיר וגם הטמעתו בעסק קלה ומהירה.

לסיכום

מחשוב ענן וגם ERP לא רק זמינים גם עבורכם, אלא אפילו מומלצים! נסו בעצמכם ותוכלו למנף גם בעסק שלכם, את מגוון יתרונותיהם הפוטנציאליים.

נגישות