הורים – הקורונה פגעה בכם? הינה המקצועות שדווקא פרחו בתקופת הקורונה

הורים, אם הקורונה פגעה גם בכם וגרמה לכם לאבד את מקום העבודה שלכם, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מדוע יש לכם סיבות טובות להתעודד ולאילו מקצועות תוכלו להתברג דווקא בתקופה הקשה הזו.

הקורונה פגעה בכם? התעודדו

תקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת מאד ובמהלך השנתיים האחרונות לא מעט אנשים איבדו את מקום העבודה שלהם. אנחנו מדברים בין השאר על תחומים כמו תיירות, מורי דרך, מסעדנות ועוד. עם זאת, חשוב שתדעו שדווקא בתקופת הקורונה יש לא מעט תחומים שדווקא פרחו ואף גייסו עובדים חדשים ללא ידע מקדים. אגב, אחד התחומים האלה הוא ההייטק, ואם אתם מעוניינים, דעו לכם שמודעות דרושים הייטק אפשר למצוא באתר דיאלוג ולחפש את המשרה המתאימה ביותר לכם.

חשוב לנו בהזדמנות זו לומר לכם שאולי זה הזמן להמציא את עצמכם מחדש. אנחנו יודעים, זה לא פשוט ומדובר בתקופה מטורפת, אך היא יכולה להוות עבורכם דווקא הזדמנות לצמיחה. ככל שתפתחו את הראש ותהיו פתוחים להצעות בתפקידים שלא חשבתם שתעשו, כך הדרך שלכם לצמיחה תהיה קלה ומהירה יותר.

מקצועות בתחום ההייטק

נכון, אומנם רוב התחומים בהייטק הם תחומים שדורשים ניסיון מעשי לא קצר, אך עם זאת בהחלט ניתן למצוא תחומים שניתן להשתלב בהם ללא ניסיון מוקדם. אחד התחומים האלה הוא למשל בדיקות תוכנה. מכיוון שיש מחסור בבודקי תוכנה והדרישה להם היא כה רבה, מעסיקים רבים מוכנים לקחת על עצמם את ההכשרה המקצועית של העובדים מתוך ידיעה שהם מרוויחים אותם לשנים ארוכות קדימה. בנוסף, תוכלו למצוא עבודה בתחומים כמו הפעלת מכונות שונות, מתאמי פגישות ואפילו משרות פיתוח ללא ניסיון.

הוראה והדרכה

תקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת במיוחד עבור הילדים הצעירים שלא הולכים למסגרו שלהם. רובם נאלצים ללמוד מהבית ויש לא מעט מחסור באנשי צוות מאומתים או כאלה שנמצאים בבידוד. בשורה התחתונה, יש כיום בשוק מטורף גם לאנשי הוראה והדרכה ללא ניסיון או ידע מוקדמים וזה הזמן שלכם להתברג פנימה למסגרות השונות.

הורים - הקורונה פגעה בכם? הינה המקצועות שדווקא פרחו בתקופת הקורונה

שירות לקוחות אונליין

כיום רבות החברות שעברו לעבוד מהבית ונאלצות להתמודד עם מגוון רחב של אתגרים. למשל, איך ממשיכים לעשות שירות לקוחות מהבית? והרי איזה פלא, זה קורה ואפילו הוכיח את עצמו. מעסיקים רבים הגיעו למסקנה שגם את המערך הכי חשוב שלהם, מערך שירות הלקוחות, ניתן לבצע מהבית. בתוך כך, עלה הצורך באנשי שירות דיגיטל שיבצעו את העבודה מרחוק ללא ידע מקדים.

המעסיק לוקח על עצמו את ההכשרה הדיגיטלית עבור העובדים שלו, זה יתרון משמעותי. כל מה שאתם צריכים זה מחשב, אפשרות להתחבר מרחוק למערכת של החברה וזהו, אתם מנהלים את עמדת הדיגיטל של החברה. לכו תדעו, אולי מישהו יזהה שם את הפוטנציאל ותתברגו בעתיד לתפקיד חשוב ובכיר יותר בחברה.

שליחויות

תקופת הקורונה הביאה לצמיחה גדולה מאד בשוק השליחויות, בשיעור של עשרות אחוזים. החברות השונות יעשו הכל על מנת למצוא את השליחים הבאים שלהן וזו בדיוק ההזדמנות שלכם להתברג פנימה. אם תוכיחו את עצמכם ותהיו יעילים תוכלו להגיע למשכורות לא רעות בכלל. עם הזמן והניסיון שתצברו אולי תוכלו להפוך הפילו למנהלי מערך המשוחים בחברה, לכו תדעו מה יוליד יום.

לסיכום

אין ספק שתקופת הקורונה היא תקופה מורכבת וקשה, במיוחד בכל הקשור לתחום התעסוקתי. עם זאת, יש בהחל מקצועות ותחומים שמחו בתקופה הזו ואם תשכילו לעשות את הצעדים הנכונים, אנחנו בטוחים שתצליחו להתברג בהצלחה לאחת המשרות.

נגישות