עמותת משאלות משמחת ילדים חולים – ומגשימה את חלומותיהם

יש לכם ילד חולה שאתם פשוט חייבים להגשים לו משאלה? הגיע הזמן שתכירו את עמותת משאלות! העמותה הקסומה שמגשימה משאלות לילדים המתמודדים עם מחלות קשות. בנוסף להגשמת המשאלות, העמותה פועלת יום ולילה כדי לשמח את הילדים החולים בדרכים שונות ומגוונות. לפניכם כמה מה שאתם חייבים לדעת אודות הפעילות של עמותת 'משאלות'!

עמותת משאלות – העמותה המגשימה את משאלות לבם של ילדים חולים

מהותה של עמותת 'משאלות' היא לשמח ילדים חולים הזקוקים לקרן אור שתזכיר להם את השמחה והטוב שיש בחיים, בתוך התופת של הכאבים והטיפולים הקשים עמם הם נאלצים להתמודד. העמותה מגשימה משאלות גם עבור בני נוער ומבוגרים אשר חולים במחלות כרוניות, וגם עבור בעלי צרכים מיוחדים. בעמותה מאמינים כי יצירת חוויות חיוביות תורמות לתהליך החלמתם של החולים – לכן הם מקדשים את עשיית הגשמת המשאלות המעוררת בילדים תחושות חיוביות, ורצון להמשיך ולהילחם על חייהם, גם כשקשה מאוד.

איזה משאלות עוד לא הוגשמו במסגרת העמותה?

לצד משאלות רבות שהוגשמו, בעמותה יש המון משאלות המחכות להתגשם. חשוב להדגיש כי עמותת משאלות מסייעת ככל האפשר להגשים את חלומם של הילדים, אך הפעילות של העמותה נשענת על תרומות הציבור הרחב. אז כדי להגשים את כל משאלות הילדים, העמותה זקוקה לתמיכת הציבור. כעת, יש מספר משאלות הנמצאות "בהמתנה" – לפניכם דוגמא למשאלות מתוקות במיוחד שעדיין לא הוגשמו:

 

 

טיפול בבעלי חיים בשלושה אחים על הספקטרום האוטיסטי

ריפוי בעיסוק הוא טיפול יעיל ומדהים בילדים על הספקטרום האוטיסטי.לפעמים המשאלה שלהם היא פשוטה מאוד – הם רק רוצים שמישהו יבין אותם, בעולם אשר עבורכם נתפס כמבלבל וקשה במיוחד – במקרים רבים עם חיות הם מרגישים בנוח, לכן טיפול עם חיות יכול להיות מושלם עבורם. לכן, עמותת משאלות מתכוונת להגשים את משאלת לבם של שלושה אחים הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי, שרוצים להתחיל תהליך טיפולי בטיפול בבעלי חיים. כעת, העמותה עדיין לא הגשימה את המשאלה, אך היא מקווה שהיא תצליח להגשים את המשאלה הכה חשובה הזו בקרוב מאוד.

המשאלה של היא נוי להפוך לנגנית אורגן

נוי היא צעירה מיוחדת במינה אשר חולה במחלה אונקולוגית קשה, ונמצאת בטיפולים מורכבים מאוד בשנה האחרונה. החלום של נוי הוא להפוך לנגנית פסנתר מקצועית, ובשביל להפוך לכזו היא חייבת להתאמן כמה שהיא יכולה בגבולות הניתן כמובן. לכן, נוי זקוקה לאורגן מקצועי כדי להפוך לאשת המקצוע הנפלאה שהיא רוצה להיות. לכן, עמותת 'משאלות' נמצאת בתהליך רכישת אורגן לנוי, כדי לשמח אותה ולחזק אותה כאשר היא עוברת מטיפול לטיפול. בעמותה מתחייבים להמשיך ללוות אותה בקריירה המוזיקלית המתהווה שלה.

המשאלה של נעמה להפוך לצלמת מקצועית

משאלת לבה של נעמה, בת ה-21 הסובלת ממחלה אונקולוגית קשה בפעם השנייה בחייה, היא להפוך לצלמת מקצועית – ועמותת משאלות עושה הכל כדי להגשים עבורה את המשאלה. בקרוב נעמה תוכלו לצלם במצלמת הקאנון המשוכללת שלה כל מה שהיא רק תרצה, בנוסף היא גם תקבל מהעמותה קורס צילום שווה במיוחד!

יובל רוצה להפוך לנהגת קטר ליום אחד

יובל המקסימה, היא ילדה בת 6 אשר נמצאת על הספקטרום האוטיסטי, זאת לצד בעיות התפתחות. יובל מאוד אוהבת ומסוקרנת מרכבות, ומהאופן בו הן פועלות. לכן המשאלה שאלה היא לנהוג ברכבת! עמותת משאלות בשיתוף פעולה של רכבת ישראל, פועלת כדי להגשים לה את החלום במהירות.

בשורה התחתונה – עמותת משאלות כאן למען הילדים,

עמותת משאלות היא עמותה הדוגלת בהגשמת משאלות וחלומות עבור ילדים ומבוגרים חולים – שזקוקים לשמחה הזו בחייהם כדי להמשיך את שגרת הטיפולים הלא פשוטה שלהם בצורה הטובה ביותר. כי ככל שהם יהיו יותר שמחים ואופטימיים, כך גם הטיפולים יהיו יותר יעילים!

נגישות