איך בוחרים מדפסת ביתית?

רוצים לרכוש מדפסת ביתית ולא יודעים איפה תחילים? המאמר הזה מיועד עבורכם. קבלו 7 טיפים לרכישת מדפסת ביתית.

רכשו מדפסת עדיו זמין וזול

אולי אתם לא יודעים, אבל אחת ההוצאות היותר גדולות על המדפסת שלכם תהיה על הדיו. הדיו הוא מוצר יקר שנגמר מהר מאד, במיוחד אם מדפיסים כמויות גדולות בבית. לכן, אנחנו ממליצים לכם לבחור מדפסת שהדיו שלה הוא גם זמין וגם זול באופן יחסי. מה זה אומר זמין? שאם הוא נגמר תוכלו להשיג אותו בכל חנות שמוכרת דיו למדפסות. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת שהדיו של לא יקר מידי, על מנת לצמצם את העלויות. כאן תוכלו למצוא דיו למדפסת ביתית במחירים נוחים מאד, שווה להציץ.

בחרו מדפסת אלחוטית

אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת אלחוטית שלא מצריכה חיבור פיסי למחשב. כך תוכלו להעביר את המדפסת לכל חדר שתרצו בבית ללא תלות במחשב עצמו. בנוסף, תוכלו להדפיס מכל מקום בבית, בהנחה שאתם נמצאים על אותה רשת אלחוטית כמובן. כיום יש מגוון מדפסות שמאפשרות הדפסה אלחוטית אפילו באמצעות אפליקציה לטלפון הנייד.

בחרו מדפסת עם עברית

אם הילדים שלכם מדפיסים בעצמם עם המדפסת, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת שיש לה ממשק עברית. לא פעם קורה שיש תקלה פשוטה שהילד יוכל לפתור אותה בקלות באמצעות פנל ההגדרות של המדפסת. במידה ופנל ההגדרות יהיה בשפה שהילד לא מבין, הוא יצטרך לחכות לכם עד שתתפנו לתקן את התקלה וזה חבל.

מבחור מדפסת מהירה

אם אתם נוהגים להדפיס הרבה בבית, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת כמה שיותר מהירה. אם המדפסת תהיה איטית, זה יפגע מאד בחוויה שלכם ותוכלו להדפיס למעשה כמות קטנה יותר ממה שאתם צריכים. האמת היא שכיום רוב המדפסות הן מאד מהירות, אם אתם לא מבינים איך בודקים אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם הגורם המקצועי שנמצא בחנות, הוא כבר יוכל להסביר לכם את ההבדלים והמשמעויות.

איך בוחרים מדפסת ביתית?

בחרו מדפסת שקטה

מכיוון שמדובר במדפסת ביתית אנחנו ממליצים לכם לבחור מדפסת שקטה ככל שתוכלו. המדפסת נמצאת בתוך החדר ואתם צריכים לשמור על ריכוז, בטח אם מדובר בחדר שלומדים או עובדים בו. זה מאד לא נעים לשהות בחדר שבו המדפסת עובדת שעות נוספות ומרעישה את עצמה לדעת. לכן, לפני שאתם רוכשים את המדפסת ודאו שהיא שקטה ושיהיה לכם נוח לעבוד איתה בתוך החדר.

רכשו מדפסת קומפקטית

זה נכון שהמדפסת שלכם היא כלי שבאמצעותו אתם הולכים להדפיס דפים, אך אם תרצו או לא תרצו היא הולכת לעמוד בחדר ממש כמו כל רהיט אחר ליד הספרייה בחדר הילדים. לכן, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת לא גדולה מידי, על מנת שזו לא תתפוס את כל המקום בחדר. הטיפ הזה נכון במיוחד עבור מי מכם שיש לו חדר קטן במיוחד והוא צריך לנצל בצורה המיטבית ביותר את המקום שבו.

רכשו מדפסת משולבת

אם אתם כבר משקיעים כסף במדפסת חדשה, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת משולבת שתספק לכם עוד שירותים. מעבר לשירות של הדפסה, מדפסת משולבת תאפשר לכם לצלם מסמכים, לסרוק ולשלוח פקס. הדבר נכון במיוחד אם אתם עובדים בבית ובאמת זקוקים לכל השירותים הללו. היום ניתן למצוא מגוון רחב של מדפסות משולבות איכותיות במחירים נוחים, אנחנו בהחלט ממליצים על זה.

לסיכום

אם אתם מחפשים מדפסת ביתית ורוצים לעשות את הבחירה הכי נכונה עבורכם, אנחנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהבאנו במאמר זה.

נגישות