הריוניות – מתקשות לישון? אולי כרית היריון תוכל לעזור

תקופת ההיריון היא תקופה מרגשת מאוד אך גם מאתגרת, בייחוד בכל הקשור לאיכות השינה. למעשה, נשים הריונות רבות מדווחות כי הן מתקשות למצוא את תנוחת השינה הנוחה להן, וזאת בשל הגדילה הטבעית של הבטן אך גם אזורים נוספים בגוף שזקוקים לתמיכה. אם גם אתן מוצאות את עצמכן לא נרדמות כל הלילה או מבקשות מבן הזוג לזוז מעט בשביל ליצור בעבורכן את תנוחת השינה המתאימה, יכול מאוד להיות כי מה שאתן צריכות עד ללידה הוא פריט פשוט אך אפקטיבי – כרית היריון.

כרית היריון – כל מה שרצית לדעת

כרית היריון היא למעשה כרית ייחודית המותאמת לגוף, כאשר בניגוד לכרית רגילה מדובר בכרית עגולה שאותה ניתן לווסת בהתאם לתנוחת השינה המועדפת עלייך. כרית היריון יכולה להקל על השינה מאחר והיא מעניקה תמיכה מלאה לכל הגוף, כולל אזור הצוואר והכתפיים. לשימוש בכרית היריון יש מגוון רחב של יתרונות אותם מומלץ להכיר, וזאת מאחר ונשים בתקופת ההיריון מתקשות להירדם או חשות בכאבים שמקשים מאוד על התפקוד ביום יום. ראשית, כרית היריון מאפשרת להפחית את הלחץ על הירכיים, גב וצוואר וזאת בשל היותה כרית אלסטית אותה ניתן לשנות ולהתאים, בהתאם לצרכים הנדרשים שלך. נוסף  לכך, כרית זו מאפשרת לשפר את זרימת הדם, מאחר והמילוי של הכרית הזו הוא מילוי רך ונעים שמעניק תמיכה ובהתאם לכך יוצר מצב שבו זרימת הדם לאזורים שונים בגוף הופכת לטובה יותר, בייחוד בזמן שינה וקימה.

 

אפשרות לשימוש בכרית גם לאחר תקופת ההיריון לטובת הקלה על כאבים ולחץ

זאת ועוד, מאחר ומדובר בכרית נעימה מאוד היא בעלת אפקט מרגיע ואפילו מרדים, כאשר נשים שהשתמשו בכרית דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד כתוצאה משימוש קבוע בכרית – עד לכדי מצב שבו הן השתמשו בכרית גם לאחר תקופת ההיריון. זה הזמן להסביר כי למרות שהכרית מיועדת להריונות, לא מעט נשים ממשיכות להיעזר בכרית גם לאחר ההיריון, וזאת בעקבות כאבים שנוצרים בעקבות ההיריון, בייחוד לאחר ניתוח קיסרי או לידה הכרוכה גם בתפרים. מעבר ליתרון של התמיכה בגוף לטובת הקלה על כאבים ולחץ, ניתן להשתמש בכרית גם לטובת הנקה של התינוק או כאשר את יושבת בסלון ורוצה לקרוא ספר או לצפות בטלוויזיה, מבלי לחשוש מכאבים. מדובר בפריט שהפך לאחד מהפריטים הנמכרים ביותר בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בזינוק במספר הרכישות של כרית היריון.

תחזוקה קלה ועמידות גבוהה

את הציפוי של הכרית ניתן לשלוף ולכבס בקלות, ועל כן לרוב מדובר בהזדמנות מצוינת להשקיע את הכסף בחוכמה וליצור תמהיל המאפשר לא רק לשפר את איכות השינה אלא גם לשמור את הכרית להריונות הבאים. לפני שממהרים לבצע רכישה, חשוב לבצע סקר שוק מקיף ולבחור בחברה אשר מעניקה גם אחריות מלאה בגין הרכישה אבל גם מקפידה על שימוש בחומרי גלם איכותיים כמו סאטן או כותנה, כך שהמגע של הבד יהיה נעים, גם לאחר מספר כביסות.

לסיכום

רכישה של כרית היריון מהווה פתרון אידיאלי בעבור נשים בהריון שרוצות לשפר את איכות השינה, ולהימנע ממצב של כאבים ולחץ שמשפיע על היכולת להירדם. בתקופת ההיריון הגוף משתנה, ועל כן במקום להעביר את התקופה הזו עם תחושה של סבל וכאב, זה הזמן לבצע רכישה של כרית היריון – אותה ניתן להזמין אונליין ובמחיר נגיש לכל כיס, כל זאת לטובת יצירה של תמהיל שינה טוב יותר אך גם יכולת להיעזר בכרית גם לאחר בואו של התינוק לעולם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות