פתרונות אחסון לחדרי ילדים: פתרונות DIY שאתם חייבים לנסות בעצמכם

אחד החדרים המבולגנים ביותר בכל בית הוא כמובן חדר הילדים. אם גם אתם מוצאים את עצמכם אובדי עצות עם כמויות הציוד של הילדים שלכם, אתם ממש לא לבד. מדובר בחדר מאתגר מאוד מאחר והוא משמש גם לטובת משחק ולמידה אבל גם לטובת מנוחה, ועל כן פתרונות אחסון הם חלק בלתי נפרד מיצירה של סדר וארגון בחדר שנוטה להיות פעיל ברוב היום. במקום להרגיש שהמצב אבוד, זה הזמן להפעיל יצירתיות וליצור פתרונות אחסון לחדר בשיטת DIY, גם אם אין לכם ניסיון קודם. כל מה שצריך הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו, ויש לכם פתרונות מעולים שגם יחזיקו מעמד וגם ישתלבו באופן מדויק עם החלל:

מדפי PVC

מדפים עשויים חומר PVC הם מדפים אותם ניתן לרכוש בהזמנה אישית דרך נגר או בחנויות לכלי בית. מדובר בחומר גלם קל מאוד לעבודה ולעיצוב אישי. כל שעליכם לעשות הוא לרכוש את המדפים בהתאם למידות של החדר, לשייף קלות את המדף ולצבוע אותו באמצעות צבע ייעודי. לאחר הייבוש ניתן לתלות בקלות את המדפים, לסדר את הספרים והציוד של הילדים ויש לכם מקום אחסון נהדר ומעוצב במינמום מאמץ.

פתרונות אחסון לחדרי ילדים: פתרונות DIY שאתם חייבים לנסות בעצמכם

פח מקש

דרך נהדרת להכניס אווירת בוהו לחדר היא באמצעות שדרוג הפח שיש בכל בית. בחנויות מתמחות לבדים ניתן לבצע רכישה של קש עבה אותו מלפפים סביב הפח באמצעות דבק חם, ותוך כמה דקות יש לכם פריט אחסון מעוצב שאליו ניתן להכניס את השמיכות והצעצועים של הילדים. שימו לב כי הפח הוא קל יותר לעבודה אולם ניתן להשתמש בכל מיכל שיש לכם בבית, כל זאת לטובת יצירה של מקום אחסון נוסף אבל גם יפה מבחינה חזותית.

סולם עץ

אם יש לכם סולם עץ בבית, זה הזמן להפוך אותו למדף מעוצב. כל מה שעליכם לעשות הוא לשייף את הסולם, לצבוע אותו באמצעות ספריי ולהוסיף ווים לתלייה. כל זאת מתוך מטרה להפוך את הסולם למקום אחסון לספרים וליצירות של הילדים.

קופסאות שקופות

במקום להניח קופסאות שקופות בחדר, ניתן לשדרג אותן באמצעות מדבקות מדליקות שיקפיצו את הלוק של הקופסאות. ניתן לבצע את התהליך ביחד עם הילדים ובתור פעילות משותפת, כאשר דרך נוספת היא לשדרג את הקופסאות באמצעות טפטים אותם מדביקים על גבי הקופסה, בהתאם למידות המדויקות ועם שימת דגש על התאמה לתמהיל העיצוב של החדר.

לסיכום, באמצעות קבלת השראה דרך הרשתות החברתיות וכן שיטוט קצר בפלטפורמות כמו יוטיוב ניתן בהחלט ליצור פתרונות אחסון יפהפיים במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה. עקבו אחר ההצעות שלנו וכן תנו לעצמכם להתנסות ולבחון בעצמכם אלמנטים שונים וחומרי גלם, כל זאת מתוך מטרה ליצור בסופו של דבר פתרונות אחסון חכמים אבל גם מעוצבים.

נגישות