מעצבים את חדר הילדים בעבודת עץ מקוריות וייחודיות

אתגר משמעותי שכל הורה ניצב בפניו הוא עיצוב של חדר הילדים. מאחר ומדובר בחדר שצריך לשמש גם לטובת מנוחה אבל גם לטובת פעילויות העשרה ומשחק, נדרש לבצע חשיבה מדוקדקת על כל פריט שאותו נכניס לחדר, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של חדר פעיל אך גם מרגיע ונעים בעבור הדבר היקר ביותר בחיים. אם גם אתם מתכננים לשדרג ולעצב מחדש את חדר הילדים, הזמנה של עבודת עץ מקוריות וייחודיות מהווה דרך מצוינות ליצור חלל שיגרוף מחמאות וייראה ממש כאילו נלקח ממגזין. מה תוכלו להזמין דרך נגר? להלן כל הפרטים.

שידת החתלה

שידת החתלה אשר עשויה  מעץ מלא מאפשרת לכם לטפל בילד בנוחות לצד אפשרות לאחסן את הציוד הכולל מוצצים, בגדים וחיתולים באופן נגיש ועם שימת דגש על בטיחות מלאה. תוכלו למצוא נגרים מומלצים באתר שיפוצים פלוס אשר מתמחים בייצור ואספקה של שידות החתלה, וזאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ואף לשמור על השידה גם בעבור הילדים הבאים, בעקבות ייצור שמתבצע ברמת גימור גבוהה המאפשרת לכם להשתמש בשידה למשך שנים ארוכות.

ארון בגדים

ארון בגדים לטובת אחסון וארגון של בגדי הילדים הוא חיוני לטובת יצירה של עיצוב מנצח, בייחוד בשל העובדה כי מדובר בפריט בולט שיכול גם לשמש בתור פריט מעוצב לכל דבר ועניין. אפשר לנצל את הרכישה הזו לטובת יצירה של פתרונות אחסון נוספים לחדר בסגנון DIY, כל זאת כחלק ממטרה להפוך את חדר השינה של הילדים לא רק לחדר של שינה אלא גם לחדר שבו ניתן לאחסן בצורה מסודרת ומאורגנת את החפצים, כולל צעצועים שהופכים את החדר למבולגן ולא נעים לשהייה.

 

 

מיטת מעבר

רכישה של מיטת מעבר מתרחשת לרוב באזור גיל שנה  עד שנתיים, והיא מחייבת השקעה כספית לא קטנה מאחר ומדובר במיטה שצריכה ללוות את הילדים למשך שנים. הזמנה של מיטה עשויה מעץ מלא מהווה דרך מצוינת לטובת יצירה של עיצוב מנצח ועל זמני, לצד חשיבה פרקטית המתבצעת בהתאם להזמנה על פי דרישה וזאת מתוך מטרה לבצע את המעבר בצורה חלקה לצד עידוד של הילד לישון במיטה החדשה שלו, במקום במיטת התינוק או במיטה שלכם.

ספרייה

הזמנה של ספרייה בהתאמה אישית דרך נגר תאפשר לכם לאחסן את הספרים של הילד כמו גם היצירות שלו בצורה נגישה ויפה לעין. בנוסף, מדובר בפריט שבו ניתן להשתמש בשביל להגדיר את האזורים השונים בחדר – משחק, לימודים ואזור שינה, כאשר המחירים של ספריות הנעשות בעבודת יד על ידי נגרים היא אומנם גבוה יותר, אך בהחלט מספקת לכם יכולת להפחית בעלויות בעקבות ייצור קפדני שנועד לספק לכם ספרייה שבה ניתן להשתמש גם בגילאים בוגרים יותר.

לסיכום

יצירת קשר עם נגר מקצועי ובעל ניסיון של שנים רבות בתחום יכול להפוך את תהליך העיצוב של חדר הילדים לקל, פשוט ומשתלם לטווח הרחוק. ההקפדה על שימוש בחומר גלם כמו עץ מלא לצד רמת גימור גבוהה היא זו שהופכת את הפריטים אותם הצגנו לכם כאן לחלק מהותי בתהליך של עיצוב ממוקד שרואה לטווח הרחוק. בשביל לקבל השראה לעיצוב מנצח שישתלב בצורה מושלמת עם קונספט העיצוב הנבחר, זה הזמן לשוטט ברשתות החברתיות כמו גם לבחון את העמודים העסקיים של הנגרים, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להזמנה מדויקת ונכונה למרחב של החדר כמו גם לצרכים הנדרשים של הילדים.

נגישות