בעלי עסק? זורקים את הדפים ועוברים לקופה רושמת בנייד

כידוע לכל עסק, התייעלות היא שם המשחק בדרך להצלחה, ועל כן כבר שנים שעסקים רבים נעזרים בקופה רושמת. מדובר באותו כלי חכם שמסייע לשלוט על מצבו של בית העסק ושמסייע להעניק ללקוח חוויית שירות יותר טובה ומדויקת צורך. בין היתר זה כולל ניהול מלאי, ניהול משמרות, ניהול מועדון לקוחות ואפילו ניהול החתמת שעון עבודה. מכאן שעברו לא מעט שנים ומהלכים מאז שהקופה הרושמת בעיקר התמקדה בקבלת ושמירת כסף. עם זאת, גם כיום כאשר הקופה מאפשרת לנהל שלל מהלכים חכמים, וגם כיום כאשר הקופה הרושמת מסייעת לייצא דו"חות רווח והפסד, טוב להכיר שעדיין נוספים חידושים שעונים על כל צורך, דרישה וחזון, ופה אתם מוזמנים להכיר מה יודע להציע העידן הדיגיטלי בתחום.

שמעתם על הקופה הרושמת מבית Icount ומבקשים הצצה?

אם נבקש לערוך היכרות עם הטופ שקיים בתחום, נזמין אותכם להכיר אלו שכלולים חברת Icount השכילה להטמיע. קופה רושמת של Icount היא בעצם אפליקציה, כך שכבר אין צורך למצוא מקום על השולחן. מבקשים הצצה? הקופה הדיגיטלית יודעת להפיק מסמכים באמצעות אפליקציות ייעודיות, יודעת לחייב כרטיסי אשראי, לשלוח שורה ארוכה של מסמכים מבלי להדפיס שורה אחת, לסנכרן מידע עם המלאי שקיים במחסנים ואף מדובר במערכת שיודעת לסנכרן מידע עם מגוון מערכות משלימות מבית Icount ועוד. לאור כל זאת ניתן להתחיל להבין איזו דרך ארוכה ומוערכת עשתה הקופה הרושמת שמלפני עשור, כך שרק נותר לנצל זאת.

 

 

10   יתרונות לטובת קופה רושמת מבית Icount

חוסכים עלויות – כיוון שמדובר באפליקציה שניתן להתקין על כל טאבלט, אין צורך לרכוש מכשיר ייעודי. מעבר לכך, עלויות החומרה אינן נחשבות גבוהות.

מקדמים POS – תחום השיווק משקיע לא מעט בPOS, בשלב הסופי של מהלך המכירה, וזאת מתוך מטרה ליצור רושם מרבי על הלקוח ולהשאירו עם תחושה טובה. מכאן שבין היתר נדרשים לאסוף כראוי נתונים שנוגעים להרגלי צריכה, צרכים וכדומה, כל מה שמסייע לשמר לקוחות. כיצד כל זאת פוגש את הקופה הרושמת מבית Icount? מידע רב מוזרם למערכת ומסונכרן עם עמדת המכירה.

חומרה זולה – אם בכל זאת נדרשים להדפיס, טוב לדעת שהמערכת אינה מקושרת לחומרה ייעודית (שעשויה להיות יקרה), אלא גם מדפסת A4 ביתית רגילה תעשה את העבודה.

אקדח ברקוד – ניתן לחבר אקדח ברקוד ישירות לטאבלט באמצעות חיבור בלוטות חכם וזאת מבלי להשתמש בכבלים מסורבלים.

מעבירים אשראי בקלות – קופה רושמת מבית Icount פועלת לצד תקן EMV (לא פעם נדרש), וזאת הודות לשיתוף הפעולה עם Z-Credit ( ללא כל צורך בחיבור של כבלים).

לא מתחייבים – לעומת רכישת קופה רושמת סטנדרטית, במקרה זה אין צורך להתחייב.

לא נדרשת למידה – נהנים מכניסה מהירה לעבודה, אין צורך בהנחיה מקדימה. העבודה עם המערכת נחשבת מאוד אינטואיטיבית.

מצטיירים כעסק ירוק – בעידן של היום עסקים רבים מקבלים "נקודות זכות" כאשר הם נתפסים כעסקים ירוקים שאכפת להם מאיכות הסביבה. אי לכך הן העובדה שלא נעזרים בדפים מודפסים והן העובדה שאין בתמונה מפעלים מזהמים, בהחלט תורמות לתודעה הירוקה.

תומכים ברזומה חיובי – עסק שעובר מקופה רגילה לקופה דיגיטלית נתפס כעסק שחי את הקידמה, כך שסך הפעילות העסקית נתפסת כחכמה ורלוונטית.

עבור כולם – קופה רושמת מבית Icount מתאימה למגוון נרחב של עסקים. מתאימה לעסקים שמקבלים קהל, לעסקים שמוכרים באופן מקוון, לעסקים גדולים ולעסקים שנמצאים רק בתחילת דרכם. כל עסק מוזמן להפעיל את הפונקציות שרלוונטיות מבחינתו.

נגישות