מסיבת הפתעה לילד: כך תצליחו להפתיע אותו בגדול

מארגנים מסיבת הפתעה לילד? כך תצליחו להפתיע אותו בגדול. הינה 5 אטרקציות שיעזרו לכם להפתיע את הילד שלכם ולהפוך את יום ההולדת ליום בלתי נשכח.

בר פירות

מחפשים רעיון להפתיע את הילד שלכם? רעיון מושלם הוא בר פירות לאירועים. אין ספק שבר פירות יהפוך את יום ההולדת של הילד שלכם למפתיעה במיוחד ולא פחות חשוב מזה, ליוקרתית מאד. קבלת הפנים של הילדים והאורחים תהיה מאד מרשימה וההורים לא יפסיקו לדבר על זה. עם בר הפירות אתם מכניסים גם בריאות וגם טעם ליום ההולדת של הילד והופכים את היום הזה ללא פחות ממושלם עבורו.

בר הפירות מכיל מגוון רחב של פירות מיוחדים שחתוכים בצורות שונות. אנחנו מדברים בעיקר על אבטיח, אננס, פירות יבשים, פירות ממולאים, שיפודי פירות ועוד. אנחנו ממליצים לכם להגיש את בר הפירות באמצע אירוע יום ההולדת, כך הילדים יעשו הפסקה מהפעילות ויתפנו לאכול פירות טריים וטעימים במיוחד.

הזמינו קוסם או ליצן

אתם לא מאמינים כמה הילד שלכם יהיה מופתע כשהוא יכנס לחדר ויראה דמות לבושה בבגדים מצחיקים של ליצן או קוסם. הקוסם יוכל לבצע עבור הילדים מגוון רחב של פעילויות מצחיקות ומשעשעות, קסמים מטורפים שישאירו גם את הילדים וגם את ההורים עם פיות פעורים. גם הליצן יוכל לעשות עבור הילדים כל מיני פעלולים מגניבים ביותר. בקיצור, זה לא משנה אם תזמינו ליצן או קוסם, שניהם יהפכו את יום ההולדת של הילד שלכם למופע משעשע במיוחד עם הפעלות, משחקים והרבה שמחה.

תביאו מתנפחים

אם אתם רוצים שהילד שלכם באמת יהיה בעננים מההפתעה שארגנתם לו, אנחנו ממליצים לכם לשכור מתנפחים. אם אנחנו מדברים על עונת הקיץ, אנחנו ממליצים לכם לשכור מתנפח רטוב, ממש סוג של מגלשת מים, אין יותר כיף מזה. כמובן שבמצב כזה חשוב להוציא הודעה מוקדמת להורים שיציידו את הילדים שלהם בבגד ים. אם אנחנו מדברים על עונת החורף ויש לכם מועדון דיירים שאתם יכולים להשתמש בו, תוכלו לשכור מתנפח יבש בגודל בינוני וזה יהיה לא פחות ממטריף.

מסיבת הפתעה לילד: כך תצליחו להפתיע אותו בגדול

לכו על מסיבת בריכה

אם לילד שלכם יש יום הולדת בקיץ, האופציה של מסיבת בריכה נפתחת עבורכם. תוכלו לשכור מקום שמציע שירות אירוע בשילוב של מסיבת בריכה מגניבה, אין יותר כיף מזה. תוכלו לקשט את הבריכה והגינה שסביבה בקישוטים בנושאים שונים, להביא DJ שירקיד את הילדים בבריכה ולעשות הפעלות מים שונות ומגניבות. גם במקרה הנוכחי, אל תשכחו לעדכן מראש את ההורים של הילדים שהם צריכים להצטייד בבגד ים.

הכינו קליפ או מצגת

אם אתם ממש רוצים להפתיע את הילד שלכם, אנחנו ממליצים לכם להכין לו קליפ או מצגת שיהממו גם אותו וגם את האורחים. תוכלו לבקש מכל ילד שמתארח ביום ההולדת להכין סרטון קצר של 10 שניות שבו הוא מברך את ילד יום ההולדת. לאחר מכן, חברו את כל הברכות המצולמות ביחד והכינו קליפ מרגש עם כל הברכות המהממות.

תוכלו גם להכין מצגת של ילד יום ההולדת שבה תציגו תמונות מתקופות שונות, החל מהתקופה שבה הוא היה תינוק ועד היום. שלבו שיר מרגש ברקע והולכת להיות לכם מצגת סופר מרגשת שלא תשאיר עין אחת יבשה באירוע.

לסיכום

אם אתם רוצים שהילד שלכם לא ישכח את מסיבת ההפתעה ואתם רוצים להפתיע אותו בגדול, אנחנו ממליצים לכם לחשוב על אחת מהאטרקציות שסקרנו במאמר זה.

נגישות